Vind de baan die bij je past!

WAAROM SOLLICITEREN VIA TREND PEOPLE?

• Wij werken in opdracht van deze organisatie om de vacature in te vullen.
• Jouw sollicitatie valt beter op t.o.v. andere sollicitanten omdat wij jouw profiel persoonlijk bespreken.
• Persoonlijke begeleiding, van opmaak cv tot aan onderhandeling over je salaris en overige arbeidsvoorwaarden.
• Wij kennen deze organisatie goed en we bereiden je voor op je sollicitatiegesprek. Hierdoor weet je wat je kan verwachten en kan jij jezelf beter presenteren.
• Mocht je voor deze vacature niet in aanmerking komen, dan kijken wij met jou welke organisaties en vacatures beter bij jou passen.
• We bemiddelen naar vaste banen, waarbij je ook direct in dienst bij de organisatie kan komen.

Over Trend People

Kwaliteit, aandacht voor mensen en altijd gefocust op het creëren van meerwaarde, dat is waar Trend voor staat. Geen gewoon uitzendbureau, maar een fullservice organisatie waar het draait om vakkundige bemiddeling in diverse sectoren.

  • Het regent promoties in Zeist! Dat moet natuurlijk gevierd worden #trendpeople #zeist #team #promotie #proost #werk #hardwerken #groeien #plezier
  • Trend People doet mee met het Drakenbootfestival Oudewater!

25 mei 2019

Ben jij er ook bij?! #werkplezier #teamuitje #trendpeople #oudewater #event
  • Er is een tijd van komen en er is een tijd van gaan. Onze stagiaire Mabel heeft haar laatste dag gehad en de stage succesvol afgerond. Bedankt voor je inzet en succes met je verdere carrière ! #trendpeople #stage #stagiaire #ontwikkelen #carriere #werkplezier #werken
  • Onze collega Stefan heeft weer iemand blij kunnen maken met een nieuwe baan! #trendpeople #capelleaandenijssel #nieuwebaan #werk #vacature #nieuweuitdaging
Profiel geclaimd
Hoofdkantoor
Trend Groep (Hoofdkantoor)
Pelmolenlaan 12-14
3447 GW Woerden
tel. : 0348-422116
fax : 0348-430950
e-mail : info@trend.nl

Trend People Almere
P.J. Oudweg 41
1314 CJ Almere
tel. : 085-2735839
e-mail : almere@trend.nl

Trend People Amersfoort
Arnhemseweg 2
3817 CH Amersfoort
tel. : 085-2733121
e-mail : amersfoort@trend.nl

Trend People Amstelveen
Office Z (The Garden)
Stroombaan 10
1181 VX Amstelveen
tel. : 085-2733122
e-mail : amstelveen@trend.nl

Trend People Capelle aan den IJssel
tel. : 085-0477521
e-mail : capelle@trend.nl

Trend People De Meern
Rijksstraatweg 96
3454 JH De Meern
tel. : 030-6665624
e-mail : demeern@trend.nl

Trend People Houten
Onderdoor 3
3995 DW Houten
tel. : 030-6340002
e-mail : houten@trend.nl

Trend People Maarssen
Bisonspoor 1209
3605 KZ Maarssen
tel. : 0346-555007
e-mail : maarssen@trend.nl

Trend People Nieuwegein
Zoomstede 12
3431 HL Nieuwegein
tel. : 030-6301510
e-mail : nieuwegein@trend.nl

Trend People Utrecht
Janskerkhof 5
3512 BK Utrecht
tel. : 030-2311913
e-mail : utrecht@trend.nl

Trend People Woerden
Meulmansweg 4
3441 AT Woerden
tel. : 0348-422216
e-mail : woerden@trend.nl

Trend People Zeist
Slotlaan 98
3701 GP Zeist
tel. : 030-6922222
e-mail : zeist@trend.nl
Medewerkers
11 tot 50
Links
Trend People op Instagram
Trend People website

Twitter

Facebook