Vind de baan die bij je past!

Salarissen

38 salarissen doorgegeven
€ 2.044 per maand
  • Meest gerapporteerd
€ 1.000
€ 3.800
21 salarissen doorgegeven
€ 2.276 per maand
€ 1.000
€ 3.800
6 salarissen doorgegeven
€ 2.957 per maand
€ 1.000
€ 3.800

Over Trend People

Kwaliteit, aandacht voor mensen en altijd gefocust op het creëren van meerwaarde, dat is waar Trend voor staat. Geen gewoon uitzendbureau, maar een fullservice organisatie waar het draait om vakkundige bemiddeling in diverse sectoren.

  • Trend People photo: Intake bij een van onze intercedenten
Profiel geclaimd
Hoofdkantoor
Trend Groep (Hoofdkantoor)
Pelmolenlaan 12-14
3447 GW Woerden
tel. : 0348-422116
fax : 0348-430950
e-mail : info@trend.nl

Trend People De Meern
Rijksstraatweg 96
3454 JH De Meern
tel. : 030-6665624
e-mail : demeern@trend.nl

Trend People Houten
Onderdoor 3
3995 DW Houten
tel. : 030-6340002
e-mail : houten@trend.nl

Trend People Maarssen
Bisonspoor 1209
3605 KZ Maarssen
tel. : 0346-555007
e-mail : maarssen@trend.nl

Trend People Nieuwegein
Zoomstede 12
3431 HL Nieuwegein
tel. : 030-6301510
e-mail : nieuwegein@trend.nl

Trend People Utrecht
Janskerkhof 5
3512 BK Utrecht
tel. : 030-2311913
e-mail : utrecht@trend.nl

Trend People Woerden
Meulmansweg 4
3441 AT Woerden
tel. : 0348-422216
e-mail : woerden@trend.nl

Trend People Zeist
Slotlaan 98
3701 GP Zeist
tel. : 030-6922222
e-mail : zeist@trend.nl
Medewerkers
11 tot 50
Links
Trend People website

Twitter

Facebook